Denta Stix®

Собакам теж потрібно чистити зуби щодня

4 з 5 собак віком старше 3 років страждають на захворювання зубів та ясен.

Найбільш поширеним та небезпечним захворюванням зубів та ротової порожнини собак є ПАРОДОНТИТ - запалення тканин, які оточують зуби.

Щоденно на поверхні зубів з'являється наліт - плівка, яка містить велику кількість бактерій. Якщо його не зчищати, утворюється зубний камінь, починають кровоточити ясна. Без відповідного лікування зуби розхитуються і випадають. Інфекція може вплинути на роботу внутрішніх органів, викликавши захворювання печінки, нирок, серця.

Головний спосіб профілактики захворювання зубів та ясен собаки - щоденне очищення їх від зубного нальоту.

Як чистити зуби собаці?

Ви можете чистити зуби собаці за допомогою зубної щітки та спеціальної пасти для собак, що є досить складною і не дуже приємною ні вам, ні собаці процедурою.

Або щоденно давати їй ласощі для догляду за зубами, наприклад, Denta Stix® від Pedigree®.

 

Ознаки захворювання зубів та ясен

Багато тварин із захворюваннями зубів та ясен не показують явного хвилювання. Але при обстеженні ротової порожнини та спостереженні за поведінкою собаки можна помітити такі очевидні ознаки захворювання, як:

  • зубний камінь
  • почервоніння та опухлення ясен
  • кровоточивість ясен
  • біль при поїданні корму
  • пошкодження або втрата зубів
  • в'ялий стан собаки
  • больові відчуття та небажання собаки піддаватися огляду

Ознаки здоров'я зубів та ясен

Зуби у здорової тварини повинні бути гладкими та білими, ясна - блідорожевими, гладкими та щільно прилягати до зубів.

Механічний вплив Denta Stix®

Denta Stix® має Х-подібну форму, створену з урахуванням будови ротової порожнини собаки, а також спеціальну текстуру.

Щоб розжувати паличку, собака повинна докласти зусиль, це сприяє механічному очищенню зубів та масажу ясен. Розжовування палички Denta Stix® стимулює виділення слини, яка допомагає вимивати залишки їжі та видаляти її з зубів.

 

Дія активних компонентів Denta Stix®

Сульфат цинку уповільнює формування зубного каменю за рахунок стримування росту кристалів, які містять кальцій. Зубний наліт продовжує залишатися у м'якому стані і може бути видалений у процесі жування собакою палички Denta Stix від Pedigree®.

Триполіфосфат натрію зв'язує кальцій слини. Як результат, зв'язаний кальцій не відкладається на поверхні зубів у вигляді зубного каменю.

Клінічно доведено, що ЩОДЕННЕ використання Denta Stix від PEDIGREE до 80% зменшує утворення зубного каменю, запобігаючи ризику розвитку захворювань.